Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
15.02.2022
Vitamin C jako ochranný štít
Vitamin C jako ochranný štít MUDr. Vojtech Pálházy   Výraz „vitamin C“ jsem poprvé uslyšel od své babičky před více než 60 lety. Žila v malé vesnič... číst celé
07.06.2021
Hubněme společně!
Hubněme společně! Kolem hubnutí koluje mnoho mýtů. Mezi  nejrozšířenější patří ten, že s hubnutím je nejvhodnější začít na jaře. Je pravdou, že na j... číst celé
07.01.2021
AC Zymes podporuje imunitu
AC Zymes podporuje imunitu MUDr. Ing. Bc. Markéta Kastnerová, Ph.D. Jak si udržet zdraví? Jak se bránit nemocem? Jak žít dlouho a cítit ... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPORUČUJEME

TianDe

 • přírodní, léčivé a velmi účinné balzámy na principech činské medicíny
 • získejte zdarma ošetření rukou nebo obličeje
 • transdermální terapie, aromaterapie,
 • konzultace se specialisty
 1. Úvod
 2. Novinky
 3. Hubněme společně!
Hubněme společně!
07.06.2021

Hubněme společně!

Kolem hubnutí koluje mnoho mýtů. Mezi  nejrozšířenější patří ten, že s hubnutím je nejvhodnější začít na jaře. Je pravdou, že na jaře možná máme větší motivaci, protože se blíží období plavek. Ale pokud se nad tím zamyslíme, uvědomíme si, že mnohem jednodušší je začít se správnou životosprávou v létě, kdy je dostatek čerstvé zeleniny a možností k rozmanitým fyzickým aktivitám. Pokud jste na jaře změnili životní styl a očekávané výsledky se dostavily, GRATULUJEME! Jen pokračujte dál. Pokud se kýžené výsledky nedostavily nebo jste přestali dříve, než by mohly být viditelné, nezoufejte. Nyní vám všem přinášíme podrobné informace o tom, na co se soustředit, abyste vypadali co nejlépe.

Krom tohoto omylu existují ještě čtyři osudové slepé uličky, na které reklamy na hubnutí zapomínají upozornit. Pokud se však do nich dostanete, bojujete zbytečně a všechny vaše pokusy zhubnout vyjdou nazmar.

 

I vy jste se už dopustili těchto chyb?

 • Nepřipravili jste se na hubnutí odkyselením svého organismu – špatně zvolená dietní strava tělo jen dále překyselovala a  hubnuli jste jen velmi těžko.
 • Nastavili jste svůj organismus na úsporný režim – drželi jste stále drastičtější diety, následkem kterých jste se už jen vyčerpaně „ vlekli“.
 • Očekávali jste 100% výsledek za 0% vynaložení sil – jen jste se cpali „zázračnými přípravky“ a potom jste s nadějí čekali na hubnutí, které samozřejmě nepřicházelo nebo jste dosáhli jen minimálních výsledků.
 • Experimentovali jste sami – zkombinovali jste různé recepty bez spolehlivé rady a pomoci, přičemž jste  přemýšleli, proč zrovna vám nevychází to, co se každému jinému osvědčilo.

Držte tedy dietu s rozumem! Netrapte se zbytečně! Připravte svůj organismus na dietu! 

Alkalizace! Překyselený organismus nemůže zhubnout! Přítomnost toxických látek může způsobovat řadu problémů, přičemž přítomné usazeniny odpadních látek – může se jednat až o několik kilogramů – zabraňují vstřebávání užitečných látek, minerálů a vitamínů. Proto se nejprve musíte zbavit toxických látek a usazených odpadních látek. Pak lze počítat s mnohem úspěšnější dietou, protože vstřebávání bude efektivnější. Překyselený organismus nemůže začít hubnout. Liquid Chlorophyll pomůže upravit pH rovnováhu organismu, což představuje první krok k úspěšnosti diety, a následně pomůže udržovat optimální pH, aby vše, co učiníte v zájmu snížení hmotnosti, přineslo viditelné a trvalé výsledky.

Konzumujte tolik vlákniny, kolik organismus udržuje v aktivitě! 

Nopalinse vyrábí z kaktusu nopál. Podporuje detoxikaci a jako bohatý zdroj vlákniny má příznivé účinky na činnost střev a je pro tělo pramenem vitaminů (B1, B2, niacin) a minerálů. Kaktus nopál může preventivně působit proti vstřebávání tuků a také příznivě ovlivňuje jejich rozklad a vyloučení. Díky svým diuretickým vlastnostem podporuje činnost močového měchýře a pomáhá ledvinám.

Zvyšte aktivitu Vaši látkové výměny, anebo můžete ovlivnit zrychlení jejího tempa. To ovšem při stravě s nízkou kalorickou hodnotou prakticky není možné zajistit – jsou k tomu potřebné koncentrované doplňky výživy. Slim Formula je přípravek s nejkomplexnějším účinkem při redukci hmotnosti: snižuje chuť do jídla, je bohatý na vlákninu, spaluje tuky, obsahuje složky podporující trávení, navíc obsahuje také L-karnitin, který proměňuje nadbytečný tuk na energii. Zelený čaj, který Slim Formula rovněž obsahuje, patří mezi nejoblíbenější složky přípravků podporujících hubnutí.

Nyní máte možnost objendat si balíček produktů Nopalin+Slim Formula s 15% slevou! Akce trvá od 7.6.2021 do 13.6.2021, nebo do vyprodání zásob!

OBJEDNÁVAM SUMMER PACK 

 

Zdroj: calivita international

Provozovatel

Soňa Navrátilová,

IČ 63238586, DIČ CZ526213216,

 

Najdete nás

Hořická 28/8, Hradec Králové

Telefon: +420 495 275 141

Telefonický kontakt
pondělí až pátek 8 - 17 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz