Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
19.11.2019
Stress Management na podzim
Stress Management na podzim   Někteří z nás mohou vnímat krásu podzimu ve stromech, které jsou oděny do rozmanitých barev, v tom, že dýchají příje... číst celé
14.10.2019
5 důvodů, proč nyní začít užívat vitamin D
5 důvodů, proč nyní začít užívat vitamin D Léto už je za námi, dny se zkracují a slunce se stále více schovává za mraky. Na podzim jsme mnohem méně... číst celé
18.10.2019
Balená voda – určitě ji potřebujeme?
Balená voda – určitě ji potřebujeme?     Studie ukazují, že spotřebitelé spojují balenou vodu se zdravým životním stylem. Pravdou však je: Není vůb... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPORUČUJEME

TianDe

  • přírodní, léčivé a velmi účinné balzámy na principech činské medicíny
  • získejte zdarma ošetření rukou nebo obličeje
  • transdermální terapie, aromaterapie,
  • konzultace se specialisty

CaliVitaClub

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. 5 důvodů, proč nyní začít užívat vitamin D
5 důvodů, proč nyní začít užívat vitamin D
14.10.2019

5 důvodů, proč nyní začít užívat vitamin D

Léto už je za námi, dny se zkracují a slunce se stále více schovává za mraky. Na podzim jsme mnohem méně venku, opět začala škola a my trávíme svůj čas v místnosti obklopeni čtyřmi stěnami, děláme svou každodenní práci a věnujeme se svému zaměstnání. Proto jsme shrnuli do pěti bodů, proč je na podzim důležité věnovat větší pozornost správnému příjmu vitaminu D.

1. Méně slunečního záření produkuje v našem těle mnohem méně vitaminu D. Do konce zimy bude mít 70-80% populace nedostatek vitaminu D!

2. Během chladnějších měsíců jsou mnohem častější infekce horních cest dýchacích. A přitom adekvátní hladina vitaminu D může snížit výskyt chřipkových onemocnění až o 90% a také pomáhá kontrolovat patogeny.

3. Silnice budou brzy kluzké, musíme být proto opatrnější, abychom předešli zlomeninám. Vitamin D hraje klíčovou roli ve stavbě našich kostí. Podporuje zabudování vápníku do kostí, aby se kosterní systém mohl v mladém věku správně rozvíjet a ve starším věku je adekvátní zásobování vitaminem D nezbytné pro zpomalení osteoporózy.

4. V podzimním a zimním období se dny neustále zkracují a pochmurné počasí může vyvolat u mnoha lidí depresi. Ze závěrů studie nizozemských vědců, do které se zapojilo 1300 lidí, vyplývá, že nízká hladina vitaminu D může vést ke zvýšené depresi a dalším psychickým problémům.

5. Nemáme v podstatě téměř žádný orgánový systém, který by pro své zdraví nepotřeboval vitamin D. Jeho nedostatek je dáván do souvislosti s několika kardiovaskulárními a autoimunitními chorobami.

Věnujte pozornost nejen svému zdraví, ale také zdraví své rodiny! Nyní to může být ještě jednodušší! Rodinné balení D-drops Family Pack obsahuje 4 lahve za cenu 3!

zdroj: www.calivita.com

Provozovatel

Soňa Navrátilová,

IČ 63238586, DIČ CZ526213216,

 

Najdete nás

Tylovo nábřeží 367/10, Hradec Králové

Telefon: +420 495 275 141

Kontakt
úterý - pátek 10 - 18 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.