Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
07.06.2021
Hubněme společně!
Hubněme společně! Kolem hubnutí koluje mnoho mýtů. Mezi  nejrozšířenější patří ten, že s hubnutím je nejvhodnější začít na jaře. Je pravdou, že na j... číst celé
07.01.2021
AC Zymes podporuje imunitu
AC Zymes podporuje imunitu MUDr. Ing. Bc. Markéta Kastnerová, Ph.D. Jak si udržet zdraví? Jak se bránit nemocem? Jak žít dlouho a cítit ... číst celé
19.11.2019
Stress Management na podzim
Stress Management na podzim   Někteří z nás mohou vnímat krásu podzimu ve stromech, které jsou oděny do rozmanitých barev, v tom, že dýchají příje... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPORUČUJEME

TianDe

  • přírodní, léčivé a velmi účinné balzámy na principech činské medicíny
  • získejte zdarma ošetření rukou nebo obličeje
  • transdermální terapie, aromaterapie,
  • konzultace se specialisty

TAROT

Výklad tarotu umožňuje uvědomit si kam směřujeme, najít příčinu i rychlé a vhodné řešení problému.

Poznejte netradiční možnosti jeho použití. Jedinečný výklad zaměřený na diagnostiku příčin problémů, jejich rychlé a vhodné řešení, stav čaker a orgánových okruhů, a další netradiční možnosti použití (např. mentální příčiny problémů).

Lidé se od nepaměti snaží dozvědět se něco víc o sobě, o tajemstvích života a o vlastní budoucnosti. Tarotové karty jim v tom pomáhaly celá staletí. Pozornost věnovaná kartám přerostla v hluboké přemítání a nakonec se Tarot stal ”knihou moudrosti pro lidstvo”. Existuje mnoho forem a variací Tarotu, ale všechny jsou založeny na stejném symbolickém základě.

Ted’ je čas, abyste si našli cestu ke skrytým významům těchto karet, pochopit jejich mnoho úrovňovou symboliku. Tarot vám může podat vysvětlení, která jsou přínosná pro každodenní život.

Podvědomě strachy, obranné mechanismy, vsugerovaná omezení a ztrnulé principy nám berou značnou část energie. Kdybychom žili v harmonii s našimi nejvnitřnějšími pocity, mohli bychom tuto energii využít mnohem lépe a efektivněji. Tarot je užitečným pomocníkem na cestě do nitra. Vytvořit uspokojující vztahy s druhými lidmi – s našimi partnery, dětmi, rodiči, přáteli, příbuznými, spolupracovníky a dalšími – je často nesnadné. Často je to tím, že nemáme jasno ve vlastních pocitech, touhách a snech. Podívat se na sebe do zrcadla a vidět dovnitř sebe vyžaduje odvahu, energii a trpělivost – ale též schopnost brát svůj vnitřní svět s porozuměním. Obrazy a symboly Tarotu nám mohou ukázat cestu našich nejvnitřnějších myšlenek, pocitů a hodnocení.

Ráda pracuji s Tarotem společně se svými přáteli a příbuznými a považuji to za příjemný způsob, jak dospět k otevřenější, živější komunikaci.

Každý ze zúčastněných má možnost komentovat nebo pomlčet o jakémkoliv tématu. Úvodní ostych brzy mizí a společně na své pouti plné představivosti a vnitřní pravdy zažíváme plno legrace. I vás by tyto karty mohly posílit a pomoci vám v každé životní situaci. Jediné, co potřebujete, je ochota k tomu.

 

Netradiční výklad tarotu umožňuje

 

  • uvědomit si kam směřujeme,
  • vést vnitřní rozhovor,
  • odhalit mentální příčiny nemocí,
  • najít příčinu i rychlé a vhodné řešení problému.

 

Individuální výklad si můžete objednat

(telefon 602 351 343, email: sona@gnoma.cz, skype: gnomasona).

Lektorka Soňa NavrátilováProvozovatel

Soňa Navrátilová,

IČ 63238586, DIČ CZ526213216,

 

Najdete nás

Hořická 28/8, Hradec Králové

Telefon: +420 495 275 141

Telefonický kontakt
pondělí až pátek 8 - 17 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.