Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
15.02.2022
Vitamin C jako ochranný štít
Vitamin C jako ochranný štít MUDr. Vojtech Pálházy   Výraz „vitamin C“ jsem poprvé uslyšel od své babičky před více než 60 lety. Žila v malé vesnič... číst celé
07.06.2021
Hubněme společně!
Hubněme společně! Kolem hubnutí koluje mnoho mýtů. Mezi  nejrozšířenější patří ten, že s hubnutím je nejvhodnější začít na jaře. Je pravdou, že na j... číst celé
07.01.2021
AC Zymes podporuje imunitu
AC Zymes podporuje imunitu MUDr. Ing. Bc. Markéta Kastnerová, Ph.D. Jak si udržet zdraví? Jak se bránit nemocem? Jak žít dlouho a cítit ... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPORUČUJEME

TianDe

  • přírodní, léčivé a velmi účinné balzámy na principech činské medicíny
  • získejte zdarma ošetření rukou nebo obličeje
  • transdermální terapie, aromaterapie,
  • konzultace se specialisty

Jevy v auře

Pojmem aura můžeme označit vyzařování energie. V řečtině znamená aura vánek. Pro někoho je to jen elekromagnetické a tepelné záření, pro jiné výraz vyššího vědomí či proudící subtilní energie. V auře se odráží stav těla i duše, tělesných orgánů i psychiky. Jednotlivé úrovně aury tak vyjadřují určité složky osobnosti: mentální, emoční, tělesnou. 
Uvolněný a otevřený člověk má auru zářící na svých okrajích jako slunce, což vyjadřují míru průtoku energie a napojení na univerzální zdroj energie. Uzavřený, ostře ohraničený, jakoby sevřený obručí okraj aury má stresovaný, unavený člověk, plný obav a úzkosti. Takové sevření znamená, že dotyčný je odkázán jen na svůj osobní zdroj energie, který má značná individuální omezení jak co do intenzity, tak kapacity.

Jas nebo potemnění, čistota či zakalení jednotlivých barev zobrazovaných v auře ukazuje stav naší psychiky, emocí, mysli, ale i fyzického těla. Barevně vyjádřené energie v auře proudí různými směry, vytváří někdy přechodné útvary a mísí se.

Jednotlivé barvy mají svůj význam. Ukazují naše mentální zaměření. Například lidé, kteří učí, předávají jiným hodně informací, vysvětlují něco, předávají zkušenosti mají v auře v nemalé míře žlutou barvu. Intenzivní červená barva vyjadřuje energie na fyzické úrovni a často vyzařuje v auře aktivně podnikajících osob a mladých lidí. Čistá zelená je v auře lékařů, zdravotníků, zelená a tyrkysová v auře léčitelů.

Aura neustále reaguje na změny okolí. Protože aura není světelné záření většina lidí ji nevidí. Ale citlivost našeho podvědomí umožňuje vnímat změny a auře, respektive „setkání“ naší aury s aurou jiné osoby. Při přiblížení se osoby nám milé, se obě aury spojí, vzájemně si předávají energie a rozzáří se. Opakem je setkání s člověkem, který z nějakého důvodu jen odčerpává energii. Jsme po chvíli, bez zjevného důvodu, neklidní, nervózní, unaveni.

Individuální konzultace s použitím přístroje Auravideo Vám umožní sledovat bezprostřední odraz Vašeho vědomí i podvědomí v auře.

Klient si může ověřit jak se jeho jednotlivé myšlenky a emoce odráží v rozzáření nebo potemnění barev v odpovídajících oblastech aury. Samotné sledování vlastní aury je velmi účinná terapie. Posílí sebevědomí a zlepší náladu. Je úžasné pozorovat jak úsměv, smích, pomyšlení nebo vzpomínky na cokoliv krásné okamžitě rozjasní barvy aury. Jak se zlepší průtok energie a rozzáří se paprsky okraje aury. Naopak při stresu, únavě, zlosti, úzkosti se okraj aury stáhne a barvy potemní. Možná odtud pramení zažité výroky jako: rudý hněvem nebo zelený závistí. Obdobně si ověřujeme jak rychle ovlivní auru pozitivní představa: třeba zapadajícího slunce, zelené louky, vodní hladiny nebo také „jen“ vyslovení nějakého slova například: radost, máma a pod. Jinak řečeno sledujeme, jak myšlenka ovlivňuje hmotu.

„Aura video“ snímá a graficky znázorňuje poměr, kterým vnímáme a preferujeme součásti své osobnosti: tělo, mysl, duch, ale také zaměření mysli na přítomnost, na vzpomínky nebo očekávané události. Z výsledku lze usoudit na zaměření klienta.

Provozovatel

Soňa Navrátilová,

IČ 63238586, DIČ CZ526213216,

 

Najdete nás

Hořická 28/8, Hradec Králové

Telefon: +420 495 275 141

Telefonický kontakt
pondělí až pátek 8 - 17 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz