Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. PRO ZDRAVÍ
  3. Diagnostika z kapky živé krve

PRO ZDRAVÍ / Diagnostika z kapky živé krve

 

Ve spolupráci s lékařskou sekcí společnosti CaliVita International jsme pro Vás připravili unikátní novinku, dlouho očekávanou moderní metodu posouzení zdravotního  stavu: mikroskopické pozorování "živé" kapky krve.

Mikroskopie temného pole je mikroskopické vyšetření čerstvě odebrané kapky kapilární krve z prstu. Jde o nadstandardní vyšetření, které poskytuje komplexní obraz o jednotlivých složkách krve a to nejen jejích kvantitě, ale především o jejich kvalitě a schopnosti optimální funkce krevních elementů. A pomáhá k utvoření celostního pohledu na zdravotní stav. Tato metoda byla do Čech uvedena již před 8 lety společností CaliVita® International.

Umožní prostřednictvím videoprojekce zorného pole mikroskopu názorně ukázat a vysvětlit pacientům kvalitu jejich krevních složek a dlouhodobě předem varovat před náhlými cévními příhodami, poškozením jaterní tkáně a degenerativními onemocněními. Při stávajících problémech, může napomoci objasnit příčinu potíží,  potažmo navrhnout léčbu, správnou výživu a užívání vhodných doplňků výživy ke zlepšení nevyváženého stavu organismu a tím přirozeně navodit, respektive navrátit zdraví a pohodu.

Provozovatel

Soňa Navrátilová,

IČ 63238586, DIČ CZ526213216,

 

Najdete nás

Tylovo nábřeží 367/10, Hradec Králové

Telefon: +420 495 275 141

Kontakt
pondělí - pátek 10 - 18 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.