Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
19.11.2019
Stress Management na podzim
Stress Management na podzim   Někteří z nás mohou vnímat krásu podzimu ve stromech, které jsou oděny do rozmanitých barev, v tom, že dýchají příje... číst celé
14.10.2019
5 důvodů, proč nyní začít užívat vitamin D
5 důvodů, proč nyní začít užívat vitamin D Léto už je za námi, dny se zkracují a slunce se stále více schovává za mraky. Na podzim jsme mnohem méně... číst celé
18.10.2019
Balená voda – určitě ji potřebujeme?
Balená voda – určitě ji potřebujeme?     Studie ukazují, že spotřebitelé spojují balenou vodu se zdravým životním stylem. Pravdou však je: Není vůb... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPORUČUJEME

TianDe

  • přírodní, léčivé a velmi účinné balzámy na principech činské medicíny
  • získejte zdarma ošetření rukou nebo obličeje
  • transdermální terapie, aromaterapie,
  • konzultace se specialisty

PRO ZÁBAVU I POUČENÍ / Barvy aury

* Červená – Fyzická aktivita, vitalita, síla, potřeba začít myslet, pohyb, akce, snaha o vedení, láska ke sportu, zanícenost, spojení se zemí, soupeřivost, touha po vlastnictví, smysl po dobrodružství, instinkt přežití. Mnoho mladých lidí, zvláště pak mužů, mají jasně červenou auru. Jsou velmi aktivní a „jdou na věc“. Temně červená „pekelná“ může znamenat v energii aury člověka přepracovanost.


* Oranžová – kreativita, důvěra, ambice, originalita, sociálnost, otevřenost, intuice, nezávislost, vyjadřování, postranní úmysly, schopnost zhodnotit problémy a pracovat bez dohledu. Mnoho talentovaných lidí z prodeje, průkopníků a lidí jednajících s veřejností mají oranžové aury.

* Žlutá – barva intelektu. Veselost, zábava, různost a spontánnost mohou být velmi důležité. To vše vyjadřuje žlutá. Veselost, jasný smysl pro humor a optimismus, doplněný vřelým úsměvem jsou typické pro žlutou energii. Lidé se žlutou jsou schopni projasnit životy ostatních.

* Zelená – centrální barva spektra. Rovnováha aktivity a pasivity JIN a JANG. Zelená vyjadřuje harmonii, rovnováhu, růst a učení. Matky rodin a rodičovství je spojeno důležitou částí zelené. Často ji mají zastoupenou učitelé, sociální pracovníci a ti kdož jsou zapojení do pomoci druhým.

* Modrá – barva klidu a míru. Ti z nás, s modrou aurou, jsou schopni hlubokých citů a mají schopnost komunikovat s ostatními i jinak než jen verbálně. Používají srdce. Pocit důvěry, loajality, často oddaní a důrazní. Komunikace s takovou osobou dává pocit větší důvěry.

* Fialová – magická a mystická barva. Fialová ukazuje na hledání, ptaní se a pohledy více do hloubky než je obvyklé. Takovíto lidé hledají pravdu a neberou vše jako tvář hodnoty. Rádi vypadají odlišně, mají sklon k psychičnosti a jsou nekonvenční. Řídí se podle sebe.

* Bílá – nejspirituálněji podnícená barva. Není vlastně ani barvou. Je kombinací všech barev dávající schopnost vidět „velké věci“. Takoví lidé často vidí svět ve více než jen fyzickém pojetí a penězích, které nejsou vždy předmětem života. Touží být jedním, kdo může přinést velkou moudrost. Obvykle není mnoho dospělých, kteří by měli bílou zastoupenou v auře.

Provozovatel

Soňa Navrátilová,

IČ 63238586, DIČ CZ526213216,

 

Najdete nás

Hořická 28/8, Hradec Králové

Telefon: +420 495 275 141

Kontakt
pondělí - pátek 10 - 18 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.