Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
15.02.2022
Vitamin C jako ochranný štít
Vitamin C jako ochranný štít MUDr. Vojtech Pálházy   Výraz „vitamin C“ jsem poprvé uslyšel od své babičky před více než 60 lety. Žila v malé vesnič... číst celé
07.06.2021
Hubněme společně!
Hubněme společně! Kolem hubnutí koluje mnoho mýtů. Mezi  nejrozšířenější patří ten, že s hubnutím je nejvhodnější začít na jaře. Je pravdou, že na j... číst celé
07.01.2021
AC Zymes podporuje imunitu
AC Zymes podporuje imunitu MUDr. Ing. Bc. Markéta Kastnerová, Ph.D. Jak si udržet zdraví? Jak se bránit nemocem? Jak žít dlouho a cítit ... číst celé
Zobrazit všechny novinky

DOPORUČUJEME

TianDe

  • přírodní, léčivé a velmi účinné balzámy na principech činské medicíny
  • získejte zdarma ošetření rukou nebo obličeje
  • transdermální terapie, aromaterapie,
  • konzultace se specialisty

Barvy aury

* Červená – Fyzická aktivita, vitalita, síla, potřeba začít myslet, pohyb, akce, snaha o vedení, láska ke sportu, zanícenost, spojení se zemí, soupeřivost, touha po vlastnictví, smysl po dobrodružství, instinkt přežití. Mnoho mladých lidí, zvláště pak mužů, mají jasně červenou auru. Jsou velmi aktivní a „jdou na věc“. Temně červená „pekelná“ může znamenat v energii aury člověka přepracovanost.


* Oranžová – kreativita, důvěra, ambice, originalita, sociálnost, otevřenost, intuice, nezávislost, vyjadřování, postranní úmysly, schopnost zhodnotit problémy a pracovat bez dohledu. Mnoho talentovaných lidí z prodeje, průkopníků a lidí jednajících s veřejností mají oranžové aury.

* Žlutá – barva intelektu. Veselost, zábava, různost a spontánnost mohou být velmi důležité. To vše vyjadřuje žlutá. Veselost, jasný smysl pro humor a optimismus, doplněný vřelým úsměvem jsou typické pro žlutou energii. Lidé se žlutou jsou schopni projasnit životy ostatních.

* Zelená – centrální barva spektra. Rovnováha aktivity a pasivity JIN a JANG. Zelená vyjadřuje harmonii, rovnováhu, růst a učení. Matky rodin a rodičovství je spojeno důležitou částí zelené. Často ji mají zastoupenou učitelé, sociální pracovníci a ti kdož jsou zapojení do pomoci druhým.

* Modrá – barva klidu a míru. Ti z nás, s modrou aurou, jsou schopni hlubokých citů a mají schopnost komunikovat s ostatními i jinak než jen verbálně. Používají srdce. Pocit důvěry, loajality, často oddaní a důrazní. Komunikace s takovou osobou dává pocit větší důvěry.

* Fialová – magická a mystická barva. Fialová ukazuje na hledání, ptaní se a pohledy více do hloubky než je obvyklé. Takovíto lidé hledají pravdu a neberou vše jako tvář hodnoty. Rádi vypadají odlišně, mají sklon k psychičnosti a jsou nekonvenční. Řídí se podle sebe.

* Bílá – nejspirituálněji podnícená barva. Není vlastně ani barvou. Je kombinací všech barev dávající schopnost vidět „velké věci“. Takoví lidé často vidí svět ve více než jen fyzickém pojetí a penězích, které nejsou vždy předmětem života. Touží být jedním, kdo může přinést velkou moudrost. Obvykle není mnoho dospělých, kteří by měli bílou zastoupenou v auře.

Provozovatel

Soňa Navrátilová,

IČ 63238586, DIČ CZ526213216,

 

Najdete nás

Hořická 28/8, Hradec Králové

Telefon: +420 495 275 141

Telefonický kontakt
pondělí až pátek 8 - 17 hodin
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz